Welcome! Blurpalicious is a social platform where you can create content and share it to the world!

User Profile @rasim

follow:


rasim's Posts

Kullanım Önerileri

Biber hapı kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır. Daha sağlıklı bir zayıflama süreci için bu önerilere uymanızı dikkatle öneriyoruz.

Öncelikle biber hapı kullanım talimatına uymalısınız. Günde bir adet sabah kahvaltısından 15 dakika önce kullanmanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde bir kapsülden fazla kullanılması kesinlikle önerilmemektedir.

Ayrıca kullandığınız gün içerisinde bol su tüketimi vücutta ki ödemi atmanız için ve yağ yakımını daha kolay bir hale getirmek için oldukça gerekli. Gün içerisinde aşırı yağlı yiyeceklerden uzak durmanız da kilo verme sürecinde önemli bir yer edinmektedir. Hamurlu yiyecekleri de azaltırsanız etkisini artırabilirsiniz. Protein ağırlıklı beslenme daha hızlı ve kaliteli bir zayıflama süreci yaşamanızı sağlar.

Biber hapı yağ yakımı ve ödem atıcı etki üzerine kuruludur. Amacımız depolanmış yağları ortadan kaldırmak daha stabil ve fit bir vücuda sahip olmanızı sağlamak.

Biber hapı kesinlikle alkolle birlikte

continue reading →
1 visits | 0 Comments|Reply

Biber Hapı İle Zayıflayanlar

Biber hapı  bilindiği bir yerde dünya zayıflama ve formda kalmak için kullanılan bitkisel içerikli bir diyet ürünüdür. Dünya pazarında aktif satışları ve memnuniyet düzeyi oldukça yüksek

Biber hapı reklamsız şekilde bu derece ünlü olmuş bir üründür. Nedenine değinmek için yapabilir, Kullananlar ve memnun kalanlar çevrelerine biber hapı tavsiye edebilir aktif bir çok kitleye bağlanabiliyor. Kullananların seçeneklerini sizler için derledik. Yorumlar şu şekilde;

Sibel Ç.

slm ben kullandım 1 yıl önce cidde bende işe yaradı 7 kilo verdim herhangi bir yandaki de deşmedim ama bırakınca bir süre sonra dikkat çekiyorsanız kilo alabilirsin ki ben aldim ve şimdi de kilo almak için azimle uğraşıyorum meksika biber hapı yıllar sonra aradım ama orjinalini bulamamıştım siz buldunuz mu bulduysanız adres verin bende ordan alım

Kamil U.

merhaba arkadaşlar bugun 14. günüm ve sonuç 3 kilo gitti gerceten işe yaradı daha 16 günün var merakla bekliyorum ne olacak bakalım yazacam size

Hayat İ.

Merhab

continue reading →
1 visits | 0 Comments|Reply

Biber Hapı Nedir?

Biber hapı 2007 yılından bu yana satışı yapılan bitkisel bir diyet destek ürünüdür. Dünya genelinde satışı aktif olarak devam etmektedir.  Çin menşei olan bu ürün Çin tıbbının bir ürünüdür. Çin dünya üzerinde alternatif tıp alanında oldukça ileri düzey reçetelere sahip bir ülke. Bir çok Alternatif tıp ürünü ve şifalı bitkiler ile tedavi yöntemi Çin topraklarında gerçekleştirilmektedir.

Biber Hapı Nedir?

Biber hapı içerisinde 30 eşit kapsül bulunmaktadır. Bir kutu biber hapı içerisinde toplamda 30 kapsül bulunur. Bu kapsüller 1 aylık kullanım için geçerlidir. Biber hapı günde bir adet sabah kahvaltısından 5-10 dakika önce bir bardak su ile kullanılır. Gün içerisinde bir kapsül kullanılması yeterli olacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biber hapı kullanılan gün içerisinde aşırı yağlı yiyeceklerden uzak durmanız ve gün içerisinde metabolizmanıza oranla biraz daha fazla su tüketmeniz dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Biber Hapı Etkileri

Orjinal Biber hapı ürününü

continue reading →
1 visits | 0 Comments|Reply
[]