Welcome! Blurpalicious is a social platform where you can create content and share it to the world!

User Profile @jejoczy

follow:


jejoczy's Posts

Jak poprawić wzrok

by jejoczy7 days ago

Jeśli znajdziemy u nas coraz częstsze problemy ze wzrokiem, nie musimy przecież się poddawać. To nie znaczy przecież, że wzroku nie uda się poprawić. Lepszy wzrok da się uzyskać dzięki doprowadzeniu do paru małych zmian w naszym życiu. W szczególności będzie to przede wszystkim inne odżywianie się. Powinno się spożywać jedzenie, dużo zdrowsze. Doskonalszy wzrok uda się również znów odzyskać dzięki znanym ćwiczeniom. Można również korzystać z doskonałych suplementów znajdujących się na rynku, które bezpiecznie działają na stan naszego układu widzenia.

continue reading →
1 visits | 0 Comments|Reply

Naturalne preparaty Poprawiające widzenie

by jejoczy7 days ago

Kłopoty z ostrością wzroku są coraz istotniejszą dolegliwością dla ludzi. także z tym, że coraz regularniej każda praca obciąża oczy.

Na poprawę sposobu patrzenia wynaleziono Lutenea, czyli tabletki poprawiające wzrok. Skład Lutenea to miejsce zawarto kilkanaście dobrze wpływających składników. Polepszają one mikrokrążenie w oku, dzięki temu jest ona lepiej odżywiona. Poprawia się również praca nerwu wzrokowego i redukuje się ryzyko degeneracji plamki żółtej.

Preparat Lutenea należy używać raz dziennie, w postaci jednej kapsułki, aby mieć zamierzony efekt.

czytaj więcej

continue reading →
1 visits | 0 Comments|Reply
[]