Collaborative Information Site

User Profile @islamisohbet

author: islami sohbet odalari

website: www.islamisohbet.com.tr

follow: Facebook twitter RSS


islamisohbet's Posts

Tüm Zamanların En İyi Sohbet Odaları

posted by islamisohbet 25 days ago
tags: en iyi sohbet chat odaları

Binlerce kullanıcıyı aynı mekan içerisinde günün tüm saatlerinde misafir eden dini sohbet platformunu sizler de dilediğiniz an itibariyle ziyaret edebilirsiniz. 

Arkadaşlık, dostluk, kardeşlik kavramlarına önem veren, nezih ve elit insanların yer aldığı ortamı benimseyen tüm kullanıcılar yeni insanlar tanımak ve çevresini genişletmek için sohbet odaları ile etkileşim kurabilirler. Üstelik sistem içerisinde ki tüm olgular insanlık namına ücretsiz olarak verilmektedir.

Radyo dinleyebilir, dini bilgiler öğrenebilir, soru cevap bot destekli oyun odalarında yarışmalara katılabilir ve en önemlisi islami sohbet edebilirler. Tüm zamanların en iyi ortamının yer aldığı web sayfamızda tüm bireyleri aynı pencerede görmekten mutluluk duymaktayız.

continue reading
2 visits |0 Comments

Yurtdışı Kargo Farkını Deneyin!

posted by islamisohbet 3 months ago
tags: uçak kargo yurtdışı kargo

Tüm dünya ülkesine Express servisle 1 günde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca ekonomik servisle 2-3 iş günü içinde taşımacılığı firmamızla yaptırabilirsiniz. Sektörde diğer hizmet seçenekleri arasında en güvenlisi ve en hızlısı uçak kargo servisleridir.  Yurt dışına kargo farkıyla sorunsuz hava taşımaları için lütfen çağrı merkezini arayınız.

Dünyanın hangi ülkesine kargo göndermek isterseniz isteyin öncelikle gönderiler Almanya ülkesine ulaşır ve burada işlem gördükten sonra ilgili ülkeye gönderimi yapılmaktadır.

 

Website: http://www.yurtdisikargo.org

continue reading
5 visits |0 Comments
[]