Welcome! Blurpalicious is a social platform where you can create content and share it to the world!

Wypożyczalnia samochodów sportowych Warszawa - GlobalEliteCar

Wypożyczalnia aut Warszawa

Co oferuje GlobalEliteCar

O ile klasycznych wypożyczalni pojazdów jest na rynku faktycznie sporo, to GlobalEliteCar mocno się wśród nich wyróżnia. Firma poza klasycznymi pojazdami zaczęła się nastawiać na klientów poszukujących albo komfortu i elegancji, albo adrenaliny przy jeździe. Dla tej pierwszej grupy przygotowana jest kompleksowa oferta wygodnych limuzyn, wszystkich znaczących marek motoryzacyjnych. Oczywiście będą wśród nich rozmaite wersje Audi, BMW czy Mercedesa, ale do dyspozycji klientów pozostawiono także Lexusy oraz Volvo. Jeszcze większe emocje czekają na osoby lubiące szybką sportową jazdę. Ferrari, Porsche, Maserati - u każdego serce zabije szybciej po usłyszeniu tych nazw. A teraz, dzięki ofercie wypożyczalni GlobalEliteCar można się będzie jednym z tych wyjątkowych samochodów przejechać. Wszystkie udostępniane samochody mają nienaganny stan techniczny, posiadają bogate wyposażenie a także całościowe ubezpieczenie. Firma proponuje również wynajem aut na ślub, co uczyni tę uroczystość niepowtarzalną i wyjątkową.

Wypożyczenie krótkoterminowe

Jeśli jakiś klient potrzebuje samochód na kilka czy kilkanaście dni, to krótkoterminowy wynajem w wypożyczalni będzie dla niego idealnym rozwiązaniem. Tego typu formuła jest możliwa przy wynajmie do miesiąca, a jednym z jej największych plusów jest minimalna liczba formalności do załatwienia. Umowa wypożyczenia jest bardzo prosta, a do jej podpisania wystarczy pojawienie się z dowodem lub paszportem oraz aktualnym prawem jazdy. Wybór samochodu i wszystkie dokumenty nie powinny zająć więcej niż pół godziny, a ten pierwszy etap załatwić można jeszcze wcześniej, dokonując rezerwacji telefonicznie lub przez internet. Pracownicy obsługi są dostępni przez cały czas, nie tylko pomagając podczas wybierania ale zajmując się także wsparciem w czasie wynajmu. Kolejna sprawa wyróżniająca firmę GlobalEliteCar, to szeroki wybór ekskluzywnych limuzyn, w świetnym stanie technicznym i z niskim przebiegiem. Wszystkie te auta są dostępne w atrakcyjnych cenach, dokładny jest dostępny na stronie.

Wypożyczenie długoterminowe

Wielu wypożyczających będzie potrzebować samochodu na kilka dni, lecz wielu na znacznie dłuższy okres czasu, przykładowo kilka miesięcy, rok czy jeszcze więcej. Dla osób mających takie potrzeby firma GlobalEliteCar także ma ciekawą propozycję, a mianowicie długoterminowy wynajem. Z rozwiązania tego typu często będą korzystać przedsiębiorcy, dla jakich jest ono korzystne z kilku powodów. Ale nie będzie problemów z tym, aby jeden z luksusowych pojazdów wynajęła prywatna osoba, jaka przykładowo nie planuje kupić swojego samochodu. Bez wątpienia bardzo dużą zaletą propozycji firmy GlobalEliteCar w temacie długoterminowego wynajmu są atrakcyjne ceny, wielu klientów wyraża zdziwienie, że będą one dotyczyć tak ekskluzywnych pojazdów. Dodatkowym plusem jest pokaźny pakiet usług dodatkowych, przez co klient nie będzie się musiał martwić o serwisowanie, wszelkie naprawy czy samochód zastępczy w razie stłuczki. Wszystkie oferowane samochody posiadają również pełny pakiet ubezpieczenia, razem z Autocasco, co znacząco wpływa na komfort usługi.

76 visits |0 Comments|Reply

There are no comments on this post

Write a New Comment on Wypożyczalnia samochodów sportowych Warszawa - GlobalEliteCar

Please Log In or Register to post comments.